Osiřelé foto hledá rodinu!

Kdo se ujme této krásné staré fotografie??

Hledáme potomky rodiny Václava Borového, o kterou se má podle popisu jednat. Rodina žila v obci Libeř nedaleko na jih od Prahy. Foto je z doby někdy kolem roku 1900.

Kdo se první prokáže jako přímý potomek tohoto Václava Borového, bude mít u nás výjimečně tuto fotografii zdarma.

Prosíme o sdílení!

4 komentáře na „Osiřelé foto hledá rodinu!“

 1. Pamatuji pana Josefa Borového v Libři, jeho dům u požární zbrojnice. Nyní je zbouraný. Po smrti pana Borového v roce 2015 se nenašel kupec. Informace má zřejmě obecní úřad v Libři.

  1. Dobrý den. Tuto fotografii mam doma. Pan Vaclav Borový je otec mé prababičky Marie Tůmové rozené Borové z Libře č. p. 11 . Pan Vaclav Borový +25.8.1846 zemřel 1928 , manželka Marie rot. Žaková 14.5.1852 zemřela 1929 děti Marie Tůmova roz. Borova, Vaclav Borovy Libeř 37, Ladislav Borovy Libeř 11. P. Štěpanová psala o Josefu Borovém , dům u zbrojnice. Ten příbuzný vůbec není.

 2. Dobrý den, zajímala by mě fotografie – Skorkovský František, narozen/a 1874, ředitel banky, nar. Humpolec, manželka Netty Bohincová. Je možné poslat náhled?
  Předem děkuji.
  S pozdravem, Petr Skorkovský

  1. Pane Skorkovský,

   můžete se mi ozvat. Moje praprababička se jmenovala Skorkovská a má pocházet z Humpolce, tak jako Skorkovský František (1874) nepletu-li se.

   Jan Hříbek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *